Trzysta porcji narkotyków. Zarzuty dla rodziców i ich synów

NARKOTYKI, Trzysta porcji narkotyków Zarzuty rodziców synów - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 29/08/2017 13:52

- Pilscy kryminalni jedną z zatrzymanych osób interesowali się od dłuższego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być ona w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Po wejściu  do wcześniej ustalonego mieszkania zastali trzech mężczyzn oraz kobietę. Na widok funkcjonariuszy 66-letnia mieszkanka Piły wraz ze swoim 66-letnim mężem oraz starszym, 42-letnim synem, zaczęli utrudniać wejście do pomieszczeń. Domownicy nie wykonywali poleceń śledczych, a dodatkowo zaczęli popychać i obrażać policjantów - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Cała rodzina została zatrzymana. - Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci ujawnili ponad 300 porcji narkotyków - amfetaminy, marihuany i haszyszu. Narkotyki zapakowane były w worki i ukryte głównie w zakamarkach między rurami i cegłami w pomieszczeniach piwnicznych - dodaje Żaneta Kowalska.

 

Zatrzymani, to mieszkańcy Piły w wieku od 30 do 66 lat. - Usłyszeli odpowiednio zarzuty: posiadania narkotyków, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, wywierania wpływu na czynności urzędowe oraz znieważenia funkcjonariuszy - dodaje Żaneta Kowalska. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

Trzysta porcji narkotyków. Zarzuty dla rodziców i ich synów komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama