16°C bezchmurnie

Usiłowanie zabójstwa? Areszt i zarzuty dla 18-latka z Piły

PROKURATURA I SĄD, Usiłowanie zabójstwa Areszt zarzuty latka Piły - zdjęcie, fotografia

Prokuratura postawiła zarzut usiłowania zabójstwa 18-letniemu mieszkańcowi Piły. Jak informuje policja - mężczyzna zadał cios nożem 35-latkowi, z którym wcześniej przebywał.

Do zdarzenia miało dojść w miniony czwartek, 7 czerwca około 5.00 rano. - Dyżurny policji odebrał zgłoszenie, że na klatce schodowej w jednym z budynków w centrum Piły leży mężczyzna z raną kłutą brzucha. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Poszkodowanemu została udzielona pomoc i 35-latek trafił do szpitala - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Kryminalni z pilskiej komendy ustalili, że sprawcą mógł być znajomy 35-latka, z którym pokrzywdzony wcześniej przebywał. - Po kilku godzinach działań policjanci zatrzymali na jednym z pilskich osiedli 18-letniego mężczyznę. Trafił on prosto do policyjnego aresztu. Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 18-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa - dodaje Żaneta Kowalska.

 

fot. Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Usiłowanie zabójstwa? Areszt i zarzuty dla 18-latka z Piły komentarze opinie

  • gość 2018-06-11 16:34:29

    Gówno wiecie, rzecz pierwsza. Rzecz druga wszystkich zaciekawionych odsyłam do artykułu " o na prawdę wydarzyło się na Kolbe? Rodzina 18-latka twierdzi że uderzył go nożem w samoobronie"

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl