18°C umiarkowane opady deszczu

Utrudnienia na przejazdach kolejowych. Uwaga kierowcy i pasażerowie MZK

KOMUNIKACJA, Utrudnienia przejazdach kolejowych Uwaga kierowcy pasażerowie - zdjęcie, fotografia
  • fot. MZK Piła
    fot. MZK Piła

Do soboty, 14 lipca na dwóch przejazdach kolejowych w Pile mogą występować utrudnienia w ruchu. Przejazdy mają być czasowo zamykane.

Utrudnienia związane są z pracami prowadzonymi przy modernizacji trasy kolejowej na linii Piła - Poznań i dotyczą dwóch przejazdów w Pile: na ul. Młodych i Na Leszkowie.

Jak informuje wykonawca robót, firma PORR S.A. - utrudnienia na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 354 z ulicą Na Leszkowie mogą występować od środy,  11 lipca do piątku, 13 lipca. Na przejeździe na ulicy Młodych okresowego wyłączenia dla ruchu należy spodziewać się od czwartku, 12 lipca do soboty, 14 lipca. 

- Terminy mają charakter orientacyjny, a szacowany czas zamknięcia przejazdu to około 24 godziny. Wykonawca przed zamknięciem przejazdu umieści przy przejeździe tablice informujące o terminie zamknięcia. W związku z liniowym charakterem robót przejazdy nie będą zamykane równocześnie - informuje PORR S.A.

Prace prowadzone na przejeździe kolejowym na ul. Młodych wymusiły na MZK zmianę w organizacji ruchu autobusów linii numer 6. - Od 12 do 14 lipca trasa autobusów linii nr 6 będzie przebiegała bez zmian do ul. Fabrycznej, ale wyłączone zostaną przystanki: ul. Młodych/ PZD oraz ul. Młodych/ Pętla - informuje Miejski Zakład Komunikacji w Pile.


Utrudnienia na przejazdach kolejowych. Uwaga kierowcy i pasażerowie MZK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl