W nagrodę za frekwencję. W sobotę w Koralu półmaraton filmowy

WYBORY PARLAMENTARNE 2019, nagrodę frekwencję sobotę Koralu półmaraton filmowy - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 15/10/2019 12:29

Siedem filmów zostanie wyświetlonych w ramach półmaratonu filmowego w kinie Koral w Pile. Filmy można oglądać za darmo. To swego rodzaju nagroda za wysoką frekwencję w niedzielnych wyborach parlamentarnych.

Organizację półmaratonu prezydent Piły zapowiedział jeszcze przed wyborami. W ten sposób Piła dołączyła do profrekwencyjnej akcji odbywającej się w kilku polskich miastach. Jej celem było zachęcenie mieszkańców do udziału w głosowaniu.

Prezydent Piotr Głowski w zamian za rekord frekwencji w naszym mieście zaproponował bezpłatny filmowy maraton lub półmaraton. Całodobowy maraton miał zostać zorganizowany w przypadku pobicia przez Piłę frekwencji odnotowanej w Warszawie. Półmaraton miał odbyć się w przypadku gdy pilanie pobiją swój rekord frekwencji, przekraczając wynik z wyborów z 2015 roku, czyli 54%.

W niedzielę frekwencja w Pile wyniosła 65,18% i była niższa niż w Warszawie, dlatego w kinie Koral odbędzie się półmaraton filmowy.

W sobotę 19 października w ramach półmaratonu filmowego w kinie Koral będziemy mogli za darmo obejrzeć siedem filmów. Wśród nich są animacje dla całych rodzin i komedie.

Zobaczymy m.in. "Magiczny dywan", komedię romantyczną "Kręcisz mnie", ale i klasykę czeskiego kina - "Dobrego wojaka Szwejka", czy produkcję "Pali się, moja panno". Pierwszy seans o 10.00.

Dokładny program półmaratonu filmowego, opisy i zwiastuny filmów znajdziecie na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultury.

W nagrodę za frekwencję. W sobotę w Koralu półmaraton filmowy komentarze opinie

  • gość 2019-10-15 13:30:08

    Czy preferencje partyjne będą kontrolowane przed wejściem na salę kinową?

  • Czy to żarty? - niezalogowany 2019-10-18 05:53:02

    Pamięta ktoś odcinek "13 Posterunku" gdzie Komendant przebrany za Mikołaja dał im brzydkie laleczki w prezencie? Te filmy nawet takie nie są. Masakra... A do poprzedniego komentarza...nie, preferencje polityczne już zostały zweryfikowane przez dobór repertuaru. Jeśli jesteś KO/SLD to i tak pójdziesz...choć ja bym nie poszedł. Dzięki...fajny prezent, nie ma co.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama