W niedzielę w Pile półmaraton. Utrudnienia w ruchu

KOMUNIKACJA, niedzielę półmaraton Utrudnienia ruchu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Życie Piły 07/09/2019 14:41

W niedzielę ulicami Piły przebiegną uczestnicy 29. Międzynarodowego Półmaratonu Signify Philips. Kierowcy i pasażerowie MZK muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu.

Do udziału w 29. Międzynarodowym Półmaratonie Signify Philips Piła zgłosiło się ponad trzy tysiące osób. Biegacze opanują ulice Piły w niedzielę, 8 września przed południem. Bieg główny pilskiego półmaratonu rozpocznie się o godzinie 11.00 przy poczcie na al. Wojska Polskiego. 

W związku z Półmaratonem Philipsa z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej w Pile

Jak informuje Miejski Zakład Komunikacji - w niedzielę od 10.00 do 14.00 zostaną zamknięte dla ruchu główne ulice Piły (al. Piastów, pl. Konstytucji 3 Maja, al. Wojska Polskiego, al. Powstańców Wielkopolskich, ul. Łączna, al. Niepodległości, ul. Okrzei, ul. Ceglana, ul. Okólna, ul. Tucholska, ul. Kossaka, ul. Zygmunta Starego, ul. Śniadeckich) co uniemożliwi funkcjonowanie komunikacji miejskiej.

Z utrudnieniami związanymi z czasowym zamykaniem dla ruchu poszczególnych ulic należy liczyć się na całej trasie półmaratonu. 

Trasę biegu będą zabezpieczać m.in. policjanci i strażnicy miejscy. Służby porządkowe i organizatorzy półmaratonu apelują do kierowców o cierpliwość i wykonywanie poleceń służb porządkowych. A najlepiej samochód zostawić przed domem, wyjść na trasę i kibicować uczestnikom półmaratonu. Sytuacja na pilskich ulicach powinna wrócić do normy po godzinie 14.00.

Informacje o tegorocznym Półmaratonie Philipsa znajdziecie też na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

fot. Życie Piły (archiwum)

W niedzielę w Pile półmaraton. Utrudnienia w ruchu komentarze opinie

  • gość 2019-09-07 22:52:33

    Wyjechać ze "starego" Jadwiżyna - niemożliwe! A musimy do Gdańska i do Poznania. Trzeba się będzie wyrwać przed 11-tą...Mam nadzieję, że jeszcze przepuszczą.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama