Wojciech Pszoniak świętuje w Pile [ZDJĘCIA]

TEATR, Wojciech Pszoniak świętuje [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 25/11/2019 18:43

Wojciech Pszoniak świętuje w Pile jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Był okolicznościowy tort i będzie jeszcze okazja zobaczyć artystę na scenie.

Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Wojciech Pszoniak świętuje podczas odbywającego się w Pile - również jubileuszowego - 20. Festiwalu Teatralnego "Teatr - Pasja Rodzinna". Pszoniak jest patronem honorowym tegorocznej edycji pilskiego festiwalu.

W miniony weekend po spektaklu "Nasze żony" z udziałem Wojciecha Malajkata, Piotra Polka i Wojciecha Pszoniaka na scenie Regionalnego Centrum Kultury pojawił się okolicznościowy tort dla jubilata.

W czwartek, 28 listopada Wojciecha Pszoniaka będzie można zobaczyć w Pile w monologu "Belfer".

Z kolei w piątek, 29 listopada w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się spotkanie z artystą. - To będzie znakomita okazja do rozmowy z aktorem i zarazem do wysłuchania jak Wojciech Pszoniak - w mistrzowski sposób - czyta "Profesora Tutkę" Jerzego Szaniawskiego. Wojciech Pszoniak obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej, które nieprzypadkowo zbiegło się w czasie z premierą jego audiobooka "Profesor Tutka" z opowiadaniami Jerzego Szaniawskiego, mającymi dla aktora znaczenie szczególne - mówi dyrektor RCK w Pile, Stanisław Dąbek. Bezpłatne wejściówki na to spotkanie można odbierać w kasie RCK przy placu Staszica w Pile. Informacje pod numerem telefonu: 602 252 675.

fot. Regionalne Centrum Kultury w Pile

Wojciech Pszoniak świętuje w Pile [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama