Wyjątkowy prezent kupisz tylko w salonie W.KRUK w Pile!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Wyjątkowy prezent kupisz tylko salonie Pile! - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 12/12/2019 06:16

Niedługo minie rok od otwarcia pierwszego i jak do tej pory jedynego salonu W.KRUK w Pile, który mieści się w galerii Atrium Kasztanowa i od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

Z okazji zbliżających się świąt firma W.KRUK przygotowała premierę jedynej w swoim rodzaju kolekcji biżuterii „Supernova” oraz szereg propozycji, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. W terminie 12.11.2019 - 24.12.2019 klienci będą mogli skorzystać między innymi z następujących ofert: Prezent świąteczny „Diament od W.KRUK”, 15% rabatu na cały asortyment, komplety świąteczne z 30% rabatem oraz zakupić zestaw 2 perfum w okazyjnej cenie.

W eleganckich gablotach salonu W.KRUK klient może wybierać pomiędzy biżuterią ze stałych kolekcji marki, niepowtarzalnymi brylantami oraz kolekcjami stworzonymi przez ambasadorki marki: Ewę Chodakowską, Martynę Wojciechowską, Małgorzatę Cielecką oraz Maję Ostaszewską. 

Specjalną ofertę W.KRUK kieruje do wszystkich zakochanych. Szeroki wybór modeli pierścionków zaręczynowych oraz obrączek zachwyci przyszłych małżonków. Firma dodatkowo proponuje bezpłatny grawer z personalizacją, korektę rozmiaru wybranych modeli, a także specjalny rabat 25% na komplet obrączek oraz pakiet benefitów dla Pary Młodej. Dbając o swoich klientów firma W.KRUK zapewnia również dożywotnią opiekę nad zakupionymi obrączkami i ich bezterminowy serwis. Gwarantuje bezpłatne odświeżanie, polerowanie, satynowanie czy rodowanie. 

W ostatnim czasie Firma W.KRUK wprowadziła do swojej oferty innowacyjny produkt. Jako ekspert w dziedzinie brylantów oferuje swoim klientom najbardziej nowoczesne oblicze najcenniejszego kamienia jubilerskiego świata. New Diamond by W.KRUK to wyjątkowy diament stworzony w laboratorium, przez człowieka. Spektakularny i piękny, o parametrach identycznych, jak diament wydobywany metodą tradycyjną.

Poza doskonałą biżuterią firma znana jest miłośnikom ekskluzywnych zegarków. Między wieloma doskonałymi markami wyróżnić należy ROLEX, którego W.KRUK jest jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Szwajcarskie zegarki marki ROLEX to prestiż, jakość i elegancja. W ofercie W.KRUK odnajdziemy także zegarki najbardziej rozpoznawalnych tradycyjnych marek jak OMEGA, CERTINA, TISSOT oraz wiele marek fashion. W.KRUK łączy poszanowanie tradycji z otwartością na współczesne trendy, dlatego w ofercie firma posiada również szeroki wybór smartwatchy. 

Firma W. KRUK oferuję klientom również skórzaną galanterię, jedwabne chusty, okulary, perfumy oraz akcesoria zainspirowane najnowszymi trendami. 

Salon W.KRUK w galerii Atrium Kaszatanowa w Pile to doskonałe miejsce, aby znaleźć idealny prezent na każdą okazję. Niepowtarzalna biżuteria, unikatowy zapach, czy karta podarunkowa to najlepszy wybór na te święta. Spraw, by świąteczny czas był niezapomniany dzięki wyjątkowej ofercie dostępnej w salonie W.KRUK.

 Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama