PILNE

Wyrzyski Chór Męski śpiewa „Hallelujah” [VIDEO]

28/09/2018 08:45

Wyrzyski Chór Męski nagrał swój pierwszy klip. To video do kultowego utworu „Hallelujah”.

Utwór "Halleluja" znany jest przede wszystkim z wykonania jego autora - kanadyjskiego piosenkarza i autora tekstów Leonarda Cohena, ale doczekał się wielu interpretacji. Swoją zaprezentowali też niedawno w internecie członkowie Chóru Męskiego z Wyrzyska. 

Piosenkę do wykonania na chór opracował założyciel i dyrygent Wyrzyskiego Chóru Męskiego, Piotr Jańczak. W partiach solowych wystąpili: Kacper Kaczmarek, Krzysztof Badura i Piotr Stromyło. Video zrealizowało Oset Studio.

Wyrzyski Chór Męski tworzą powstał w 1999 roku. Dziś tworzą go: 
I TENORY: Przemysław Przybylski, Karol Kasprzycki, Krzysztof Więcław, Krzysztof Zimny, Przemysław Niezgódzki, Piotr Stromyło, Dawid Zimny, Kacper Kaczmarek, 
II TENORY: Krzysztof Pierzchała, Adam Nowak, Krzysztof Kowalski, Mikołaj Wienke, Ryszard Puciłowski, Ernest Iwanowicz
BARYTONY: Łukasz Gornowicz, Piotr Puciłowski, Bartłomiej Szpurka, Jan Margowski, Jacek Jędrzejczak, Leszek Bednarski, Jordan Kondracki
BASY: Alfred Puciłowski, Michał Kropiński, Maciej Sury, Krzysztof Badura, Adam Cichocki, Dominik Opaliński, Adam Górecki.

Informacje o Wyrzyskim Chórze Męskim i terminach występów zespołu znajdziecie m.in. na Facebooku.

Reklama

Wyrzyski Chór Męski śpiewa „Hallelujah” [VIDEO] komentarze opinie

  • gość 2018-09-28 10:31:47

    Piękne wykonanie ! Gratulacje dla całego chóru

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 11:11:24

    Fantastyczny wykon

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 11:13:41

    Brawo Panowie. Jesteście naj...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 11:46:31

    Przepięknie -gratulacje

  • Chórzystka - niezalogowany 2018-09-28 11:51:45

    To jest to !!! Brawo

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 12:16:21

    PIĘKNIE

  • gość 2018-09-28 12:24:12

    prawilnie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 12:30:05

    Super mój ulubiony utwór

  • Iwona - niezalogowany 2018-09-28 15:15:09

    Aż mnie ciarki przeszły piękne wykonanie dziękuję

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 16:20:52

    Aż łezka w oku się kręci, Cudownie Panowie

  • gość 2018-09-28 18:27:08

    Piękne wykonanie :-)

  • gość 2018-09-28 18:58:33

    dla mnie BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAA

  • Gość - niezalogowany 2018-09-28 19:42:02

    Rewelacja! Miałam i ciary na plecach i łzy w oczach. Jesteście wyjątkowi!!!!

  • Jola - niezalogowany 2018-09-28 20:10:18

    Pięknie Panowie

  • gość 2018-09-28 20:14:30

    Przepiękne wykonanie, moje gratulacje. Panowie kiedy planuje dać swój koncert w Pile ?

  • Rocco - niezalogowany 2018-09-28 20:40:34

    Pany może w przyszłości udział w jakimś programie tv

  • Gość - niezalogowany 2018-09-29 08:25:31

    Piła z niecierpliwością czeka na koncert :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-29 08:59:21

    Brawo Panowie !!!!

  • Gośćv - niezalogowany 2018-09-29 09:02:42

    Super

  • gość 2018-09-29 22:52:11

    Wspaniałe wykonanie :) Brawo panowie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-30 21:40:18

    Ale jazda...!!! Panowie Pentatonix chowa się w połowie ...super...

  • gość 2018-10-01 02:09:23

    Wspaniale, partie solowe przepiekne. Wieciej takich interpretacji znanych piosenek. Panowie, wielkie brawa dla Was. Kiedy koncert ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-02 07:13:52

    Przepięknie i jaka piękna aranżacja. Brawo dla wszystkich którzy stworzyli i wykonywali klip.