Z flagą lub... z wąsami. Biegi na Święto Niepodległości

BIEGI, flagą wąsami Biegi Święto Niepodległości - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 23/10/2019 12:57

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Pile i regionie organizowane są biegi uliczne. Będzie można pobiec w narodowych barwach, z flagą lub... piłsudczykowskimi wąsami.

Piła: 13. Bieg Niepodległości (11 listopada)

W Pile 11 listopada odbędzie się 13. już Bieg Niepodległości. Wydarzenie organizowane jest w ramach powiatowego cyklu "Biegaj z nami". W tym roku - ze względu na trwający remont stadionu przy ulicy Okrzei - start i meta zlokalizowane będą na parkingu przed wejściem na stadion przy ulicy Okrzei w Pile. Bieg odbędzie się na 6-kilometrowej trasie. Początek o 12.00 - po wspólnym odśpiewaniu hymnu.

- Miasteczko biegowe będzie zorganizowane naprzeciwko parkingu na patio Biura Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych. Dla uczestników biegu - rogale marcińskie i grochówka. Będą również niespodzianki. Prowadzona będzie także zbiórka charytatywna na leczenie ciężko chorego Olusia Sibika z Piły - informuje Starostwo Powiatowe w Pile.

Zapisy do 13. Biegu Niepodległości w Pile prowadzone są na stronie internetowej www.biegamy.org. Udział w biegu jest bezpłatny.

 

Wałcz: Wałecki Bieg Niepodległości (11 listopada)

Na Bieg Niepodległości możecie wybrać się też do Wałcza. Tu 11 listopada o godzinie 11.11 do wyboru - bieg lub marsz Nordic Walking na dystansie około 7 kilometrów ścieżką wokół jeziora Raduń. Zapisy online możliwe są do 5 listopada. Wpisowe - 20 złotych lub 30 złotych - w dniu wydarzenia. Szczegółowe informacje i regulamin biegu znajdziecie tutaj.


Mirosławiec: Niepodległościowy bieg z wąsem (9 listopada)

Na nietypowe wydarzenie biegowe możecie wybrać się do Mirosławca. W sobotę, 9 listopada o godzinie 13.00 rozpocznie się tam drugi Niepodległościowy bieg z wąsem. Start i meta - przy jeziorze Harcerskim. Uczestnicy wydarzenia będą mieli do wyboru dwie trasy - 5 i 10 km. - Zapraszamy wszystkich miłośników sportu, od spacerowiczów do wytrawnych biegaczy i fanów Nordic Walking. Zapewniamy piłsudczykowskie wąsy - mówią organizatorzy biegu. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Jeśli macie informacje o innych ciekawych wydarzeniach - prześlijcie je do nas. Czekamy na Wasze Newsy.

fot. Życie Piły (archiwum)

Z flagą lub... z wąsami. Biegi na Święto Niepodległości komentarze opinie

  • gość 2019-10-25 18:39:51

    A jak się jest wyborcą Konfederacji to można pobiec z wąsami Adolfa?

  • gość 2019-11-05 07:53:58

    Do gość:

    Adolf był narodowym socjalistom o mocno lewicowych poglądach. Pasuje to prędzej do wyborców PiS-u (narodowi socjaliści) i Lewicy (poglądy lewice, w tym eutanazja)

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama