Znamy termin Półmaratonu Philipsa 2019

BIEGI, Znamy termin Półmaratonu Philipsa - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 05/12/2018 17:22

W ostatnich latach pilski Półmaraton Philipsa organizowany był tradycyjnie w pierwszą niedzielę września. W 2019 roku bieg ulicami Piły odbędzie się w innym terminie.

Organizatorzy wydarzenia postanowili przesunąć termin biegu w 2019 roku z pierwszej niedzieli września na drugą niedzielę miesiąca.

- W 2019 roku pierwsza niedziela września wypada dokładnie 1 września. To niezwykle symboliczna data związana z 80. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej, dlatego zdecydowaliśmy się wyjątkowo przenieść termin naszego biegu o tydzień. Tym bardziej, że start i meta Półmaratonu znajduje się na placu Zwycięstwa. Niewykluczone, że 1 września będą na nim odbywać się oficjalne rocznicowe uroczystości - mówi pomysłodawca i dyrektor Półmaratonu Philipsa, Henryk Paskal.

Zgodnie z decyzją organizatorów Półmaraton w Pile odbędzie się 8 września 2019 roku. Zapisy na bieg powinny ruszyć w okolicy lutego, a do dyspozycji biegaczy zostanie oddana pula co najmniej 3,5 tysiąca miejsc. W razie dużego zainteresowania być może pakietów będzie więcej. 

W 2018 roku pilski Półmaraton Philipsa ukończyło 3826 biegaczy. Aktualne informacje na temat Półmaratonu Philipsa znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Znamy termin Półmaratonu Philipsa 2019 komentarze opinie

  • Andrii - niezalogowany 2019-10-25 22:18:26

    W tegorocznym maratonie: http://androshchuk.com/pila-half-marathon/ bardzo się podobało

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama