23°C bezchmurnie

Życie Piły w nowej odsłonie. Zmieniamy się dla Was

ŻYCIE PIŁY, Życie Piły nowej odsłonie Zmieniamy - zdjęcie, fotografia

Nowy wygląd, nowe funkcje dla Czytelników, więcej możliwości dla reklamodawców, a już niebawem także wydanie papierowe. Życie Piły zmienia się dla Was.

Od dziś Czytelnicy portalu Życie Piły mogą korzystać z nowej wersji graficznej naszego serwisu. Ale wygląd to nie wszystko. Nowe Życie Piły to też nowe możliwości, m.in. prowadzenie blogów i dodawanie oraz przeglądanie ogłoszeń drobnych. Jednocześnie uruchomiliśmy nową, bardziej wygodną wersję mobilną ŻP. I na tym nie koniec. Wkrótce pod adresem www.zycie.pila.pl - zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych - udostępnimy Wam kolejne nowości.

Niebawem z radością przekażemy Wam również bezpłatną papierową wersję Życia Piły. Gazetę znajdziecie w wielu miejscach na terenie całego miasta i powiatu pilskiego. Dwa razy w miesiącu - w formie darmowej gazety - będziemy docierać do Was z najważniejszymi informacjami z Piły i regionu oraz zapowiedziami najciekawszych wydarzeń. W papierowej wersji Życia Piły spodziewajcie się też konkursów z nagrodami i innych niespodzianek.

Nowa odsłona Życia Piły i papierowa gazeta to też nowa, rozbudowana oferta dla Reklamodawców. Wszystkich zainteresowanych skutecznym dotarciem ze swoją ofertą do mieszkańców Piły i regionu zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: [email protected].

Jako że nowa odsłona Życia Piły jest cały czas wdrażana - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przypadku jakichkolwiek "wpadek".

Wydawca i redakcja Życia Piły.

Życie Piły w nowej odsłonie. Zmieniamy się dla Was komentarze opinie

  • gość 2018-05-30 17:50:57

    Super :-)

  • gość 2018-06-02 17:16:43

    W końcu będzie można coś skomentować normalnie a nie przez Fajsa.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl